Monthly Archives: септембар 2021

РАСПОРЕД ЧАСОВА ОД 27.9.2021. ГОДИНЕ

Одлуком Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у школи и добијеним упутствима Министарства просвете, науке и технолошког развоја, од 27.9.2021. године настава се поново организује по првом моделу – непосредном наставом у школи за све ученике. Детаљнија упутства ученици ће добити од одељењског старешине.

РАСПОРЕД ЧАСОВА ЗА ПРВИ И ТРЕЋИ РАЗРЕД – ПО ОДЕЉЕЊИМА

РАСПОРЕД ЧАСОВА ЗА ДРУГИ И ЧЕТВРТИ РАЗРЕД – ПО ОДЕЉЕЊИМА

РАСПОРЕД ЧАСОВА ЗА ПРВИ И ТРЕЋИ РАЗРЕД – НАСТАВНИЦИ

РАСПОРЕД ЧАСОВА ЗА ДРУГИ И ЧЕТВРТИ РАЗРЕД  – НАСТАВНИЦИ

Распоред изборних програма – први и трећи разред

Распоред изборних програма – други и четврти разред

РАСПОРЕД ЧАСОВА ОД 20.9.2021.

Од 20.9.2021. године настава се организује по комбинованом моделу у складу са одлуком Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у школи и упутствима Министарства просвете, науке и технолошког развоја. Одељење се дели на две групе. Једна група наставу похађа у школи у понедељак, среду и петак а друга група наставу похађа у школи у уторак и четвртак. Детаљнија објашњења и поделу на групе, ученици ће добити од одељењског старешине.

РАСПОРЕД ЧАСОВА ЗА ПРВИ И ТРЕЋИ РАЗРЕД – ПО ОДЕЉЕЊИМА

РАСПОРЕД ЧАСОВА ЗА ДРУГИ И ЧЕТВРТИ РАЗРЕД – ПО ОДЕЉЕЊИМА