ПРЕВОЗ УЧЕНИКА!

Од 14.1.2019. до 18.1.2019. године превоз до ОШ ,,Свети Сава“ и ТТШ ,,Деспот Ђурађ“ биће организован на следећи начин:

1. ОШ ,,Свети Сава“: У 715 полази аутобус са главне аутобуске станице намењен превозу ученика треће године. Аутобус  ће стајати и на станицама Задужбина и Римски бунар. Повратак аутобуса са станице испред  школе у 1350 односно понедељком у 1305.

2. ,,Деспот Ђурађ“ : У 1250 полазак аутобуса са главне аутобуске станице намењен за превоз ученика четврте године. Аутобус  ће стајати и на станицама Горња вага, Сењак, Трафо станица. Повратак аутобуса са станице испред школе у 1935.

Ученици Гимназије могу да користе бесплатно наведени превоз ако уз себе имају ђачке књижице са овереном фотографијом. Превоз до ОШ ,,Свети Сава“ биће организован и у наредном периоду на исти начин као у ове прве две недеље. Евентуалне промене у организацији превоза за ученике четврте године биће благовремено објављене на сајту Школе.