УПИС – ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

Гимназија у новој школској години уписује: три одељења друштвено-језичког смера (90 ученика), четири одељења природно-математичког смера (120 ученика), једно одељење филолошког смера (24 ученика) и одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику (20 ученика).

На пријемном испиту за филолошко одељење се полаже тест из српског језика и књижевности и из енглеског језика, а за упис у рачунарско одељење полаже се математика. У Гимназији се и ове године организује припремна настава за полагање наведених испита.

Припремна настава почиње 15. априла. Припремна настава за филологе почиње у 9 сати а припремна настава за упис у информатичко одељење почиње у 10 сати.

Заинтересовани се могу пријавити на телефон 617383 или лично у канцеларији број 43.

Више информација о упису на страни Актуелне информације на ОВОМ ЛИНКУ