Monthly Archives: март 2019

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА   Recently updated !

ПРОБНИ ТЕСТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ СУ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ЗА УПИС У ИНФОРМАТИЧКО ОДЕЉЕЊЕ БИЋЕ ОРГАНИЗОВАН У СУБОТУ 25.5.2019. ГОДИНЕ У 800 У ТЕХНИЧКОЈ ШКОЛИ.  УЧЕНИЦИ НАСТАВНИКА ЧЕКАЈУ ИСПРЕД БИБЛИОТЕКЕ ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈА СЕ НАЛАЗИ У ПРИЗЕМЉУ.

О ИНФОРМАТИЧКОМ СМЕРУ

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС У ФИЛОЛОШКО ОДЕЉЕЊЕ

ГИМНАЗИЈА У СМЕДЕРЕВУ ЋЕ НАРЕДНЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ УПИСАТИ  И ФИЛОЛОШКО ОДЕЉЕЊЕ.

ЗА УПИС У ОВО ОДЕЉЕЊЕ У ШКОЛИ СЕ ОРГАНИЗУЈЕ  БЕСПЛАТНА ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ СРПСКОГ И ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА.

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС У ФИЛОЛОШКО ОДЕЉЕЊЕ ПОЧИЊЕ У СУБОТУ 16.3.2019. ГОДИНЕ У 900 И ОРГАНИЗУЈЕ СЕ У ТЕХНИЧКОЈ ШКОЛИ. ЗАИНТЕРЕСОВАНИ  УЧЕНИЦИ НАСТАВНИКА ЧЕКАЈУ ИСПРЕД БИБЛИОТЕКЕ ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈА СЕ НАЛАЗИ У ПРИЗЕМЉУ.

НА САМОЈ ПРИПРЕМНОЈ НАСТАВИ МОЖЕТЕ ДА ДОБИЈЕТЕ И ДЕТАЉНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О УПИСУ, ПЛАНУ И  ПРОГРАМУ…

ПОТРЕБНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ МОЖЕТЕ НАЋИ И НА ИНТЕРНЕТ САЈТУ ШКОЛЕ www.gimnazijasd.edu.rs ИЛИ ДОБИТИ НА ТЕЛЕФОН 026/ 617-383.