Aleksandar Marinković

Завршна свечаност – обавештење   Recently updated !

Завршна свечаност за матуранте и додела награда ученицима који су постигли запажене резултате на државним такмичењима биће одржана у петак 14.6.2019. године у 18 сати у великој сали Скупштине града Смедерева.

НОВИ ТЕРМИН ЗА ИНФОРМАТИЧАРЕ

У СУБОТУ 1.6.2019. ГОДИНЕ У 1100 У ТЕХНИЧКОЈ ШКОЛИ УЧЕНИЦИ ЋЕ ДОБИТИ УПУТСТВА У ВЕЗИ СА ПРИЈЕМНИМ ИСПИТОМ. ТАКОЂЕ БИЋЕ УРАЂЕНА И АНАЛИЗА ПРОБНОГ ТЕСТА.  УЧЕНИЦИ НАСТАВНИКА ЧЕКАЈУ ИСПРЕД БИБЛИОТЕКЕ ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈА СЕ НАЛАЗИ У ПРИЗЕМЉУ.

О ИНФОРМАТИЧКОМ СМЕРУ

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС У ФИЛОЛОШКО ОДЕЉЕЊЕ

ГИМНАЗИЈА У СМЕДЕРЕВУ ЋЕ НАРЕДНЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ УПИСАТИ  И ФИЛОЛОШКО ОДЕЉЕЊЕ.

ЗА УПИС У ОВО ОДЕЉЕЊЕ У ШКОЛИ СЕ ОРГАНИЗУЈЕ  БЕСПЛАТНА ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ СРПСКОГ И ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА.

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС У ФИЛОЛОШКО ОДЕЉЕЊЕ ПОЧИЊЕ У СУБОТУ 16.3.2019. ГОДИНЕ У 900 И ОРГАНИЗУЈЕ СЕ У ТЕХНИЧКОЈ ШКОЛИ. ЗАИНТЕРЕСОВАНИ  УЧЕНИЦИ НАСТАВНИКА ЧЕКАЈУ ИСПРЕД БИБЛИОТЕКЕ ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ КОЈА СЕ НАЛАЗИ У ПРИЗЕМЉУ.

НА САМОЈ ПРИПРЕМНОЈ НАСТАВИ МОЖЕТЕ ДА ДОБИЈЕТЕ И ДЕТАЉНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О УПИСУ, ПЛАНУ И  ПРОГРАМУ…

ПОТРЕБНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ МОЖЕТЕ НАЋИ И НА ИНТЕРНЕТ САЈТУ ШКОЛЕ www.gimnazijasd.edu.rs ИЛИ ДОБИТИ НА ТЕЛЕФОН 026/ 617-383.

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ ТРЕЋЕ ГОДИНЕ

Ученици треће године иду на наставу у понедељак 25.2.2019. у преподневној смени.

У поподневној смени задња два часа биће скраћена по 5 минута. Повратак аутобуса са станице испред  школе у 1940 односно понедељком у 1900.

ПРОДУЖЕН РАСПУСТ

Градско веће Града Смедерева је на седници одржаној 16.2.2019. године донело одлуку да се ђачки распуст за све основне и средње школе на територији Смедерева продужи за недељу дана. Одлука је донета на основу препоруке Министарства у циљу смањења ризика изложености ђака вирусу грипа.